Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Szkoła kitesurfingu Kite.pl w Chałupach niedaleko Władysławowa prowadzi zajęcia, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Mogą tutaj uczyć się osoby, które pierwszy raz stoją na desce kitesurfingowej, a także kursanci, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności i ćwiczyć trudniejsze manewry na wodzie.

Zajęcia prowadzone są według standardów International Kiteboarding Organization na trzech poziomach trudności, a po zakończonym szkoleniu, kursanci otrzymują certyfikat IKO, który stanowi potwierdzenie zdobytych umiejętności.

Szkoła posiada profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, a także kamerkę Go Pro, dzięki której można nagrywać lekcje i otrzymać wspaniałą pamiątkę z kursu, jaką jest film z waszym udziałem.

Kurs VIK jest to kurs dla osób, które potrzebują bardzo indywidualnego podejścia i lekcje prowadzone są aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu.

Warsztaty freestyle pozwalają wejść na wyższy poziom. Na zajęciach można poćwiczyć różne skomplikowane ewolucje, pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Lekcje indywidualne trwają 1 godzinę i jest to intensywny trening, u boku instruktora, podczas którego można nauczyć się pływać na desce lub udoskonalić wybrany przez kursanta manewr.


Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Chałupy, Chałupy 6
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
51289…
    Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 19.06.2018, 08:01

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Kite.pl
Kitesurfing
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl