Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

  • Teraz: zamknięte.

Opis

Lunapark Sowiński we Władysławowie to wesołe miasteczko, które powstało w 1997 roku. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo atrakcji, które zachwycą nawet najbardziej wymagające maluchy.

W Lunaparku znajduje się m.in.:

Park linowy i zjazd tyrolski, idealne atrakcje dla młodszych i starszych dzieci. Niezwykła przygoda na wysokościach, którą wasze pociechy zapamiętają na długo.

Autodrom to niezwykłe samochodziki, którymi można się zderzać z innymi szalonymi kierowcami. To wspaniała atrakcja dla młodszych pociech.

EuroBungee to atrakcja dla małych i dużych dzieci. Polega na wesołych skokach na trampolinie. Pociechy przypięte są do uprzęży, do której przymocowane są rozciągliwe liny. Atrakcje dostarcza mnóstwo zabawy i radości, a do tego jest bezpieczna i każdy maluch może spróbować takiej formy Bungee.

Karuzela Wiedeńska to elegancka, piękna i kolorowa karuzela, której nie może zabraknąć w żadnym wesołym miasteczku. Bajkowe konie zabiorą was w niezwykłą i pełną radości przejażdżkę.

Niezwykłe widoki i moc kolorowych światełek, które migoczą na innych atrakcjach wesołego miasteczka. To wszystko zobaczyć możecie, gdy wsiądziecie na ogromny Młyn Widokowy. Cała rodzina może podziwiać wszystko z wysokości i świetnie się przy tym bawić.

Karuzela parasoli to szybkokręcąca się karuzela tylko dla odważnych i szukających mocnych wrażeń osób. Niezapomniane emocje i wzrost adrenaliny gwarantowane.

Główną atrakcją parku jest największa w Polsce kolejka górska Tajfun, otwarta w 2004 roku, której długość toru wynosi 0,5 km, a wagoniki uzyskują maksymalną prędkość 47 km/h.

Gokarty to idealna opcja dla osób, które lubią wyścigi. Każdy może wsiąść do swojego pojazdu i ścigać się z przyjaciółmi lub rodziną. Wyścigi na torze gokartowym w Lunaparku Sowińskim gwarantują dużo zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Kule wodne to ciekawa atrakcja dla dzieci, która sprawi im wiele radości i zabawy.

Na starsze dzieci czekają ekstremalne atrakcje, pałac śmiechu oraz Zamek Grozy. Miłośnicy wodnych atrakcji również znajdą coś dla siebie, a dla tych, którzy lubią szybkość, adrenalinę i niezapomniane wrażenia polecamy jazdę na Quadach.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Władysławowo, ul. gen. Hallera
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
50252…
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
  • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 25.06.2018, 10:02

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Lunapark Sowiński
Park rozrywki
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 5 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook